Морський Табір 2020

Очікуємо ваші анкети на цего річний Морський Табір 2020! Збираємо анкети до 30-го червня. Будемо принимати 36 учасників (мінімальний вік учасників – 15 років). Табір відувається від 1-го до 8-го серпня у Putts Camp Raystown Lake, Saxton, PA 16678. Доброго вітру!             

1-го серпня: Відкриття табору є в 1600 годині (4 PM Eastern Standard Time).

8-го серпня: Закриття відбудеться в 1200 годині (12 PM Eastern Standard Time). УЧАСНИКИ 1) MT 2020 – Реєстраційна Форма – Табір відкритий для членів УПЮ від 15 до 18 літ віку хто здобули 2-гу пробу, і для молодших членів УСП хто недавно перейшли із юнацтва 2) Медичні Форми – Прошу цілковито виповнити 3) Waiver and Release of Liability; Indemnification and Hold Harmless Agreement – Підпис потрібно 4) Безпеку на таборі – Підпис потрібно 5) Список Виряду 6) Додаткові Форми Для КПС **Прошу вислати всі форми до chornomortsi@gmail.com** БУЛАВА 1) MT 2020 – Аплікація для булавних 2) Медичні Форми – Прошу цілковито виповнити 3) Заяву Поведінки – Прочитати і підписати 5) Додаткові Форми Для КПС **Прошу вислати всі форми до chornomortsi@gmail.com**
Учасники будуть мати нагоду брати участь в різних ділянках включаючи вітрильництво, водне лещетарство, водна дошка, каякарство, плавання, рятівництво, скіперство, і почують цікаві гутірки про астрономію, історію морського пластування, погоду, і т.д.

Якщо маєте питання чи коментарі, просимо нам переслати: chornomortsi@gmail.com.